درمان بواسیر یا هموروئید با لیزر

در کلینیک فوق تخصصی کولورکتال نور

درمان بواسیر یا هموروئید موضوعی است که هر چه بیشتر به طول بی انجامد شما درد بیشتری را متحمل خواهید شد. ما در کلینیک فوق تخصصی کولورکتال نور حال شما را می دانیم ، پس پیشنهاد میکنیم که هرچه سریع تر با کارشناسان ما در تماس باشید تا بتوانیم شمارا در مسیر سلامتی و آرامش کمک کنیم.

 
 

تعریف بواسیر

بواسیر یا هموروئید رگ‌های متورمی است که در پایین ترین قسمت رکتوم و مقعد شما است. گاهی اوقات مخصوصاً هنگام اجابت مزاج، دیواره این رگ‌های خونی به قدری نازک و کشیده می شود که رگ ها برآمده و تحریک می شوند. بواسیر به عنوان توده نیز شناخته می شود. بواسیر باعث درد ، خارش شدید و مشکل نشستن می شود اما خوشبختانه، قابل درمان است. بواسیر می تواند داخلی یا خارجی باشد. بواسیر داخلی در مقعد یا راست روده ایجاد می شود. بواسیر خارجی در خارج از مقعد ایجاد می شود و شایع ترین و دردسرسازترین نوع بواسیر است. حدود 50 درصد بزرگسالان تا 50 سالگی علائم بواسیر را تجربه می کنند.

 

علائم بواسیر داخلی

بواسیر داخلی آنقدر در داخل رکتوم تحتانی قرار دارد که معمولاً نمی توانید آنها را ببینید یا احساس کنید. هموروئید داخلی معمولا باعث ایجاد درد نمی‌شود زیرا در آن قسمت رگ‌های عصبی بسیار کمی وجود دارد. علائم بواسیر داخلی شامل موارد زیر است:

 • خون روی مدفوع ، بعد از پاک کردن روی دستمال توالت یا داخل کاسه توالت
 • بافتی برجسته که خارج از دهانه مقعد شمامی شود (افتادگی).

ممکن است بواسیرهای افتاده را به صورت برجستگی های مرطوب و صورتی رنگ تر از مناطق اطراف ببینید. این نوع بواسیر معمولاً خود به خود به داخل برمی گردد. در غیر این صورت نیز، اغلب میتوان آنها را به آرامی به جای خود بازگرداند

علائم بواسیر خارجی

بواسیر خارجی در زیر پوست اطراف مقعد شما، یعنی جایی که تعداد بیشتری از اعصاب احساس درد وجود دارد، ایجاد می‌شود. علائم بواسیر خارجی :

 • خارش در اطراف مقعد یا ناحیه مقعدی
 • درد در اطراف مقعد
 • توده‌هایی نزدیک یا اطراف مقعد
 • خون در مدفوع
این علائم ممکن است به دلیل سایر شرایط نیز رخ دهد. اما اگر این علائم را تجربه کردید ، باید توسط یک پزشک معاینه شوید.
بنر کلینیک زنان
 

کلینیک کولورکتال نور در "تهران" و "اهواز"


نشانی شعبه تهران: تهران، بلوار کشاورز، بین خیابان کارگر و جمالزاده، جنب آزمایشگاه نور، پلاک ۹۵، طبقه پنجم، واحد ۸
واحد تهران کلینیک کولورکتال نور زیر نظر دکتر وحید معتمدی، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی کولورکتال(جراحی مقعد و کولون) به شماره نظام پزشکی79542 ، مشغول به فعالیت است.
 
 
نشانی شعبه اهواز: اهواز، خیابان چمران(فلکه دوم کیانپارس)، خیابان آبان غربی مجتمع پزشکی آبان طبقه دهم واحد ۱۸
واحد اهواز کلینیک کولورکتال نور زیر نظر دکتر علی باقرپور، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی کولورکتال(جراحی مقعد و کولون) به شماره نظام پزشکی۱۰۶۹۳۳ ، مشغول به فعالیت است.
 

علل و عوامل ایجاد بواسیر

اگر سایر اعضای خانواده مانند پدر یا مادرتان به هموروئید مبتلا شده باشند ، احتمال اینکه شما هم با این بیماری مواجه شوید، زیاد است. ایجاد فشار در رکتوم تحتانی شما می تواند بر جریان خون تأثیر بگذارد و باعث تورم رگ‌های آن شود. این فشار ممکن است از موارد زیر حاصل شود:

 • یبوست و اجابت مزاج همراه با فشار
 • چاقی و اضافه وزن
 • بارداری و فشاری که رحم در حال رشد شما به رگ‌هایتان وارد می‌کند
 • انجام کارهای سخت فیزیکی مانند بلند کردن اجسام سنگین
 • رابطه جنسی مقعدی
 • ایستادن یا نشستن به مدت طولانی

ممکن است هنگام ابتلا به یبوست یا اسهال مداوم به آنها مبتلا شوید. سرفه ، عطسه و استفراغ می تواند باعث بدتر شدن وضعیت بواسیر شود.

نحوه تشخیص بواسیر یا هموروئید

در صورت مراجعه به مراکز درمانی، پزشک ابتدا در مورد سابقه پزشکی و علائم شما سوال خواهد کرد و معاینات اقدامات زیر را انجام خواهد داد:

معاینه بدنی برای تشخیص هموروئید

پزشک شما مقعد و رکتوم شما را بررسی می کند تا توده، تورم، تحریک یا سایر مشکلات را تشخیص دهد. در این نوع معاینه پزشک دستکش پوشیده و آن را آغشته به روغن می‌کند. سپس انگشت خود را واردرکتوم می کند تا وضعیت عضله را بررسی کند و احساس حساسیت ، توده یا سایر مشکلات را تشخیص دهد. برای تشخیص بواسیر، ممکن است به آزمایش دقیق تری نیاز داشته باشید که عبارتند از:

آنوسکوپی (Anoscopy)

پزشک شما برای بررسی کانال مقعدی شما از یک لوله پلاستیکی کوتاه به نام آنوسکوپ استفاده می کند.

سیگموئیدوسکوپی (Sigmoidoscopy)

پزشک شما با یک لوله انعطاف پذیر به نام سیگموئیدوسکوپ به روده بزرگ تحتانی شما نگاه می کند. آنها همچنین می توانند با استفاده از لوله ، مقداری از بافت را برای آزمایش نمونه برداری کنند.

کولونوسکوپی (Colonoscopy)

پزشک با استفاده از لوله ای انعطاف پذیر و طولانی به نام کولونوسکوپ روده بزرگ شما را بررسی می کند. آنها همچنین می توانند در صورت وجود توده یا بافت مشکوک از آن نمونه برداری کنند.

چرا کلینیک کولورکتال نور را برای درمان خود انتخاب می کنند؟حفظ ارتباط بعد از عمل
بعد از انجام عمل بواسیر با لیزر ، ارتباط کلینیک با بیمار (تلفنی و حضوری) قطع نخواهد شد
درمان بواسیر در همان روز
در کلینیک نور تمام بیماران مبتلا به بواسیر در روز مراجعه درمان می شوند، حتی افرای که نیاز به عمل دارند
ریکاوری بعد از عمل بواسیر
کلیه بیماران بواسیر بعد از انجام عمل هموروئید با لیزر همچنان تحت مراقبت قرار میگیرند.
درمان خانم ها در شرایط ویژه
با انجام تدابیر خاص، کلیه بیماران خانم در شرایطی کاملا شرعی و بدون دغدغه عمل می شوند

روش های درمان بواسیر


درمانهای خانگی بواسیر

شما اغلب می توانید درد خفیف، تورم و التهاب هموروئید را با استفاده از درمان های خانگی کاهش دهید. اغلب این تنها درمان های مورد نیاز است.

 • غذاهای دارای فیبر زیاد بخورید.
  میوه ها، سبزیجات و غلات کامل بیشتری بخورید. این کار باعث نرم تر شدن مدفوع و افزایش حجم آن می شود و به شما کمک می کند تا از فشارهای ناگهانی که می تواند علائم هموروئید را بدتر کند، جلوگیری کنید. برای جلوگیری از مشکلات گاز معده، فیبر را کم کم به رژیم غذایی خود اضافه کنید.
 • از درمان های موضعی استفاده کنید.
  از کرم هموروئید حاوی هیدروکورتیزون یا از پد های حاوی witch hazel یا یک ماده خفیف تر استفاده کنید.
 • به طور مرتب در یک حمام گرم بنشینید.
  10 تا 15 دقیقه دو تا سه بار در روز منطقه مقعد خود را در آب گرم تمیز قرار دهید.
 • منطقه مقعد را تمیز نگه دارید.
  برای تمیز کردن پوست اطراف مقعد خود روزانه با آب گرم دوش بگیرید. اجتناب از دستمال مرطوب معطر یا حاوی الکل استفاده نکنید. منطقه را به آرامی خشک کنید و یا استفاده از سشوار مو جهت خشک کردن استفاده کنید.
 • از کاغذ توالت خشک استفاده نکنید.
  برای کمک به تمیز نگه داشتن محدوده مقعدی پس از اجابت مزاج از دستمال مرطوب یا دستمال توالت مرطوب که حاوی عطر و الکل نیستند استفاده کنید (مترجم: بدلیل اینکه کشورهای خارجی پس از اجابت مزاج با آب محل را نمی شویند این پیشنهاد شده است که دستمال خشک نباشد ولی در کشور ما که عمل آبکشی انجام میگیرد محل تنها باید به آرامی خشک شود).
 • از سرما استفاده کنید.
  برای از بین بردن تورم، کیسه های یخ روی محل قرار دهید.
 • داروهای ضد درد خوراکی مصرف کنید.
  شما می توانید استامینوفن (تیلنول، و ...)، آسپرین یا ایبوپروفن ( Advil، Motrin IB و ...) را به طور موقت برای کمک به تسکین ناراحتی خود استفاده کنید.
با این درمان ها، علائم هموروئید معمولا در عرض یک هفته از بین می روند. اگر بیشتر از یک هفته یا بیشتر درد شدید یا خونریزی طول کشید ، به پزشک خود مراجعه کنید.

درمان دارویی هموروئید

چنانچه هموروئید برای شما فقط ناراحتی خفیف ایجاد کرده است، پزشک ممکن است از کرم ها، پمادها، شامپوها یا پدها استفاده کند. این محصولات شامل موادی مانند witch hazel ، هیدروکورتیزون و لیدوکایین هستند که حداقل می توانند به طور موقت درد و خارش را از بین ببرند. از کرم استروییدی زیاد و بیش از یک هفته استفاده نکنید، مگر اینکه دکتر تجویز کرده باشد زیرا این مواد ممکن است پوست شما را نازک کند.

ترومبکتومی هموروئید خارجی

اگر یک لخته خون دردناک (ترومبوز) در یک هموروئید خارجی تشکیل شده باشد، پزشک می تواند لخته را با یک برش ساده بردارد، که ممکن است باعث تسکین سریع شود. این روش اگر در عرض 72 ساعت پس از ایجاد لخته انجام شود بسیار موثرتر است.

روشهای حداقل تهاجمی درمان بواسیر

برای هموروئیدهای خونریزی دهنده یا دردناک، پزشک ممکن است یکی از روشهای با تهاجمیت کم را که در دسترس است، توصیه کند. این درمان ها در مطب دکتر یا سایر محل های بستری قابل انجام است و معمولا نیازی به بیهوشی ندارد.

 • بستن باند لاستیکی.
  پزشک شما یک یا دو نوار لاستیکی کوچک را در اطراف محل هموروئید داخلی قرار می دهد تا گردش خون آنرا را قطع کند. هموروئید خشک می شود و در عرض یک هفته می افتد. این روش برای بسیاری از افراد موثر است. بانداژ هموروئید می تواند ناراحت کننده باشد و ممکن است خونریزی ایجاد کند که ممکن است دو تا چهار روز پس از عمل شروع شود اما به ندرت شدید است. گاهی اوقات، عوارض جدی تر می تواند رخ دهد.
 • تزریق (اسکلروتراپی ).
  در این روش، دکتر شما یک محلول شیمیایی را به بافت هموروئید تزریق می کند تا آن را کوچک کند. در حالیکه تزریق درد کمی ایجاد می کند یا بدون درد است، ممکن است اثرات کمتری از باند لاستیکی داشته باشد.
 • انعقاد (مادون قرمز، لیزر یا دو قطبی ).
  تکنیک های انعقادی با استفاده از نور یا حرارت لیزر یا مادون قرمز است. آنها هموروئید کوچک و خونریزی دهنده داخلی را سخت و خشک می کنند.
  در حالیکه انعقاد دارای عوارض جانبی کمتری است و ممکن است باعث ناراحتی کمتری شود، این کار نسبت به درمان با باند میزان بالاتری از عود هموروئید را دارد.

روش های جراحی هموروئید

اگر روشهای دیگر موفق نبوده و یا هموروئید بزرگی داشته باشید، ممکن است دکتر شما عمل جراحی را توصیه کند. جراحی ممکن است به صورت سرپایی انجام شود یا ممکن است لازم باشد به مدت یک شب در بیمارستان بمانید.

 • برداشتن هموروئید.
  در این روش، که هموروئیدکتومی نامیده می شود، جراح بافتاضافی را که موجب خونریزی می شود را برمیدارد. تکنیک های مختلف ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. جراحی ممکن است با یک بیهوشی موضعی همراه با آرام بخش، بیهوشی نخاعی یا بیهوشی عمومی انجام شود.
  هموروئیدکتومی موثرترین و کاملترین روش برای درمان هموروئید شدید یا عودکننده است. عوارض ممکن است شامل دشواری موقتی در تخلیه مثانه و عفونت های دستگاه ادراری باشد. اکثر افراد بعد از این عمل درد را تجربه می کنند. داروها می توانند درد شما را کاهش دهند. نشستن در حمام گرم نیز ممکن است کمک کننده باشد.
 • گیره زدن به هموروئید.
  این روش، به نام stapled hemorrhoidectomy یا stapled hemorrhoidopexy ، جریان خون را به بافت هموروئیدی قطع می کند. این روش معمولا برای هموروئید داخلی استفاده می شود. به طور کلی گیره زدن به هموروئید درد کمتری نسبت به هموروئیدکتومی دارد و اجازه می دهد تا فرد زودتر به فعالیت های روزانه برگردد.
  با این حال، در مقایسه با هموروئیدکتومی، خطر عود و پرولاپس مقعدی در این روش بیشتر است، که در آن بخشی از رکتوم از مقعد خارج می شود. همچنین عوارض می تواند شامل خونریزی، احتباس ادراری و درد و به ندرت عفونت خونی خطرناک (سپسیس) باشد. با دکتر خود در مورد بهترین گزینه درمانی برای شما صحبت کنید.

درمان بواسیر با لیزردرمان بواسیر به روش لیزر و به وسیله فیبر نوری و تاباندن اشعه لیزر انجام می شود. این روش در بدو ورود به دنیای بیماریهای نشیمنگاهی با استقبال چشمگیر مواجه شد و به سرعت رشد کرد و بر دیگر روش های سنتی غلبه کرد.

مزایای درمان بواسیر با لیزر


 • درمان بدون درد
 • درمان بی خطر و امن
 • بدون نیاز به بستری شدن
 • کمترین آسیب به بافت‌های اطراف توده‌ی هموروئید
 • درصد موفقیت بیشتر و عود کمتر
 • کاهش خوریزی با انسداد رگ ها
 • ترمیم سریع زخم ناشی از عمل لیزری

دستگاه‌های مورد استفاده در کلینیک نورADSS Fractional co2 laser, ADSS Germany TUV medical CE, ADSS ISO13485(TUV), FDA CO2 Laser Therapy Machine k161925


درمان بواسیر در کلینیک مجهز کلورکتال نور • فضایی آرام، زیبا و دوستانه
 • رعایت موارد بهداشتی با لوازم اختصاصی برای هر فرد
 • استریلیزاسیون اختصاصی برای هر بیمار(با دستگاه)
 • دستگاههای جراحی برند swing لهستان
 • تخت های برقی پیشرفته
 
برای درمان بواسیر بدون درد و خونریزی چه روشی پیشنهاد میشود؟
با توجه به پیشرفت های تکنولوژی در زمینه پزشکی، راحت ترین روش درمان بواسیر با لیزر است.
مزایای جراحی بواسیر با لیزر نسبت به جراحی سنتی چیست؟
از مزایای جراحی بواسیر با لیزر میتوان به این موضوع اشاره کرد که نیاز به بستری و بیهوشی ندارد به صورت سرپایی و با بی حسی انجام میشود نیاز به مراقبت های ویژه بعد از عمل ندارد هزینه های درمان با لیزر از عمل سنتی به مراتب کمتر میباشد.
جراحی بواسیر با لیزر چه عوارضی دارد؟
درمان بواسیر با لیزر هیچگونه عوارضی ندارد.
هزینه لیزر حدودا چقدره؟
هزینه عمل لیزر توسط دکتر و باتوجه به وسعت، عمق و طول عمل بعد از ویزیت مشخص خواهد شد.
دوران نقاهت بعد از عمل بواسیر با لیزر چقدر است؟
درمان با لیزر بیماری های نشیمنگاه دوره نقاهت نداشته وفرد بعد از عمل میتواند به خوبی راه برود و اجابت مزاج و دفع داشته باشد.
برای بیماران خانم چه اقداماتی صورت گرفته است؟
در کلینیک نور برای بیماران خانم، دستیار خانم در نظر گرفته ایم که قبل از عمل وظیفه آماده سازی بیمار را بر عهده دارد و با پارچه هایی که از قبل برش خورده اند باقی نواحی را پوشانده و فقط ناحیه عمل و یا معاینه دیده خواهد شد.
ساعت کاری کلینیک چند است؟
ساعت کار کلینیک نور از شنبه تا چهارشنبه ازساعت۱۱صبح لغایت ۵ بعدازظهر میباشد.ضمناً همه روزه حتی روزهای تعطیل پاسخگویی تلفن و مشاوره با شماره 02166928633 از ۸ صبح تا۱۱شب صورت میگیرد.
احتمال بازگشت و عود بیماری بواسیر بعد از عمل چقدر است؟
3.2 29 votes
Article Rating
160 دیدگاه ها
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
سمیرا
4 سال پیش

سلام خسته نباشید
پزشک خانم هم دارید تو کلینیکتون؟

حیدرنادری
4 سال پیش

داداشم کارگر است بواسیر ومقعد بوجود امده أيا کلینیک نور بابیمه تأمین اجتماعی لیزرانجام میدهند اگرنه هزینه آزاد چقد میشود و بردم مطب دکتر شخصی حلقه انداخته خیلی اذیت می شود چکارکنم

الدوز
4 سال پیش

سلام آزمایش خاصی قبل عمل باید گرفته بشه؟

محمد
4 سال پیش

سلام هنگام دفع مدفوع خونریزی داشتم به جراح مراجعه کردم که گفت شقاقه که جراحی کردم ولی بعدازمدت نزدیک هشت ماه دوباره هنگام دفع اگریه کم سفت باش خونریزی دارم چیکاربایدکنم

Admin
4 سال پیش
Reply to  محمد

سلام
شما در حال باید حتما رژیم غذایی مناسبی داشته باشید میوه و سبزیجات و آب زیاد میل کنید، همینطور اگه یبوست دارید از موارد مسهل مثل روغن زیتون تو غذاتون استفاده کنید. محل رو بعد از مدفوع خوب بشورید و خشک کنید و با پمادهای مخصوص چرب نگه دارید

زهراعاشوری
4 سال پیش

سلام، هزینه جراحی شو حدودی بگین

محمود احمدی
4 سال پیش

با سلام،من سه سال قبل توده متورمی در ناحیه مقعد خارجی داشتم که عفونت کرده و تخلیه سد ولی توده ای باقی ماند و مدتی بود اذیتم میکرد چند روز قبل ورم کرده و عفونت کمی تخلیه شد ولی هنوز ورم کرده و باقی مونده و درد جزئی داره،لطفا راهنمایی بفرمایید ،بینهایت سپاسگذارم

امید
3 سال پیش

سلام. من سمت چپ مقعدم متورم شده، هنگام مدفوع درد و سوزش و خونریزی دارم. به پزشک مراجعه کردم و دارو تجویز کردن اما بعد مدتی دوباره عود کرد. پزشک به من توصیه کرد با دستگاه پلاسما جت درمان بشم. آیا این دستگاه موثره؟

احمد امرایی
4 سال پیش

با سلام و احترام
هزینه عمل درمان بواسیر چقدر می باشد؟

صادق
4 سال پیش

سلام همه مراحل درمان تو یک روز مطمئنا انجام میشه؟

Admin
4 سال پیش
Reply to  صادق

سلام
بله نهایتا ممکن هست دو روز طول بکشه اگه از صبح اول وقت مراجعه کنید به کلینیک یک روزه انجام میشه

مجید
4 سال پیش

سلام ایابعد از لیزر درمانی دوباره بیماری عود میکند

عیسی
4 سال پیش

دکتر 3سال میشه نشانه‌های هیموروئید داشتم،امسال اکثرا زیاتر شده،هنگام دفع مدفوع خارج میکنم،میخوام او ضایعات رو ببرم داخل با فشار به داخل میبرم،گاهی هم فشار زیاد باعث دردگیری مثانم میشه،اما تا اکنون هیچ عوارض خونریزی نداشتم،فقط یکبار اون هم با انگشت خواستم به داخل ببرم،چند قطره کمی خون امد،بنظر شما این می‌تونه داخلی باشه یا خارجی؟؟اینجور عوارض نیازی به لیزر هست؟یا با قرص و ملحم ازبین خواهد رفت؟

كارن
4 سال پیش

سلام
لطفا حدود هزينه ي ليزر براي بواسير رو بفرماييد.

Admin
4 سال پیش
Reply to  كارن

سلام لطفا برای اطلاع از تعرفه ها به کلینیک مراجعه کنید و هزینه بعد از معاینه به شما اعلام میشه

علی نوری
4 سال پیش

سلام
هر نوع بواسیر رو میشه با لیزر درمان کردش؟
اخه من بواسیر داشتم چند سال پیش رفتم یه کلینیک قرار بودش دکتر برام با لیزر عمل کنه ولی همورویید کتومی عملش کرد.گفتم چرا جراحی باز کردی مگه قرار نبود لیزری باشه.
دکتر گفتش توی عمل دیدم حجم بواسیرت زیاده نتونستم با لیزر عملش کنم.
واسه این پرسیدم که لیزر شما توان عمل هر نوع میزان بواسیر رو داره یا خیر؟
مرسی

Admin
4 سال پیش

سلام
با توجه به شرایطی که فرمودید حتما باید معاینه شید

یلدا اسماعیلی
4 سال پیش

سلام. میخواستم در مورد هزینه عمل جراحی بواسیر با لیزر بپرسم. و اینکه بیمه تکمیلی داشتن چقدر از هزینه هاشو سرشکن میکنه؟ ممنون

دخترم دنیام
4 سال پیش

سلام خسته نباشید من قبل زایمانم بواسیرداشتم الان 5ماهه زایمان کردم بدترشده خارش وسوزش وخونریزی دارم یه برجستگی هم ازم زده بیرون.رژیم غذاییم هم کنترل شده ولی خوب نمیشه بایدعمل شه؟ازترس عمل تاحالا دکترنرفتم

Admin
4 سال پیش

سلام سرکار خانم
بله باید عمل کنید. بواسیر وقتی به این مرحله میرسه متاسفانه با داروهای خانگی و داروهای مرسوم درمان نمیشه و حتما نیاز به جراحی دارید. با جراحی توسط لیزر نیازی به بیهوشی عمومی ندارید خیلی سریع و بدون درد و خونریزی حداکثر بعد از 3 روز به زندگی عادیتون برمیگردید برای معاینه دقیق و مشاوره کامل در کلینیک در خدمت شما هستیم.

مسعود
4 سال پیش

سلام شما آبسه مقعدی هم لیزر میکنید توی مرکز درمانیتون؟

علی انوری
3 سال پیش
Reply to  مسعود

با سلام .همسرم هموریید مقعدی داره که موقع میرود به دستشویی خونریزی داره که خیلی اذیت میشود لطفا ما را راهنمایی کنید؟

یونس
4 سال پیش

سلام هزینه لیزرچقدره میانگینش روبگین

پارسا
4 سال پیش

ایا با بی حسی موضعی عمل میکنید

محسن
4 سال پیش

سلام من در اردیبهشت ۹۸عمل همورید و شقاق انجام دادم الان شقاقم کاملا خوب شده ولی همورید هنوز درد شدیدی دارم می شه راهنمایی کنید ممنون

رضا امینی
4 سال پیش

سلام ببخشید فیستول مقعدی هم لیزر میکنید؟

Maryam
4 سال پیش

سلام ایا برای جراحی همورویید با بیمه تامین اجتماعی هزینش کمتر میشه؟

4 سال پیش

سلام ببخشید هزینه ش چقدر میشه؟؟؟؟

کمالی
4 سال پیش

سلام مشهد هم انجام میدین

سید علی قهاری
4 سال پیش

سلام عذر میخوام اگه اینطور سوک بازنشسته هستم ال میکنم . چندین بار بیماران هزینه درمان همورویید را با لیزر پرسیده اند ولی هر بار شما به نحوی پاسخ نداده اید . ببینید من یک باز نشسته هستم و توان مالی بالایی ندارم در ضمن بیمه هم که این نوع درمان را پوشش نمیدهد حالا خواهش میکنم هزینه عمل لیزر درمانی با توجه به کمترین میزان همورویید تا بزرگترین ان بصورت محدوده قیمتی مثلا : بین ….. تا …… اینقدر میشود را بفرمایید تا ببینم قادر به تامین وجه مورد نظر هستم یا خیر و باید با این درد و ناراحتی و داروهای سنتی یجوری تحمل کنم .
منتظر پاسختان هستم حتی اگر اینجا نمیتوانید مطرح کنید لطفا از ایمیل استفاده کنید
با تشکر

علی
4 سال پیش

آیا کلینیک نورجهت جراحی بواسیربابیمه بنیاد(بیمه دی)قرارداددارد؟

f
4 سال پیش

سلام اسم دستگاه لیزری برای عمل چی هست؟؟؟

میترا
4 سال پیش

سلام ایا درمان لیزری کیست مویی با لیزر در بارداری یا قبل برداری تاثیر منفی دارد یا خیر

Saeed
4 سال پیش

سلام.
به تازگی موقع شستن در قسمت داخلی تقریبا نزدیک به مقعد تورم به اندازه یک نخود کوچک لمس میکنم و هیچ درد و یا خارش یا خونریزی ندارم
آیا این همان بواسیر است و میشه با روشهای خانگی یا پماد و… درمانش کرد؟؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

علی
4 سال پیش

ادرس کلینیکتون کجاست تو مشهد هست

حسن
4 سال پیش

سلام
میانگین هزینه عمل لیزر بواسیر از چقدر تا چقدر است. و اینکه بیمه خدمات درمانی ایرانیان پذیرفته میشه؟

Maryam
4 سال پیش

باسلام وخسته نباشید
من حدودا دوسال میشه که علائم بواسیر داشتم والان خیلی بیشترشده یعنی همورئید هم از قسمت مقعدم بیرون هست از پماد طبق تجویز پزشک استفاده کردم هم داخلی هم خارجی من همورئیدم درد نداره ولی خیلی تورم داره وچند روز هم هست تورمش بیشتر شده واین مسئله خیلی باعث ناراحتیم شده و خیلی فکرمو درگیر کرده ومیخوام هزینه عمل بالیزر رو بدونم واینکه اگه با لیزر عمل بشه آیا مجدد برمیگرده باتشکر

منصور
4 سال پیش

با سلام و عرض خسته نباشید
با بیمه های تکمیلی قرارداد دارید؟

csd
4 سال پیش

سلام
بعد عمل آیا اطراف و سوراخ مقعد ترمیم و به شکل قبلی برمی گرده یا نیاز به عمل زیبایی داره

اسی از ابادان
4 سال پیش

با سلام من ۲ سال پیش عمل فیستول انجام دادم ولی متاسفانه الان هنگام مدفوع خونریزی و خارش دارم و بعد شستن مقعد درد شدیدی ایجاد میشه ممکنه تا ۴ ساعت ادامه داشته باشه ممکنه باعمل لیزر خوب بشم در هفته چند روز پذیرش دارید و ساعات کار شما چطور هست از ابادان مزاحم میشم

Aligolkar
4 سال پیش

سلام عرض ادب. بنده حدود دوسال است بواسیر دارم. ولی تا الا پیش نیومده بود ک بواسیر خارجی داشته باشم منظورم اینه ک الان سه روزه همینطور زده بیرون. فقط درد و سوزش دارم. قبل این هردفه اینجوری میشد با یه ساعت دراز کشیدن خوب میشد. باور کنید خیلی در عذابم.مطب ها شب عیده بستس. چ کنم؟؟؟

Aligolkar
4 سال پیش

مجددا سلام. اگ بواسیر خارجی رو دورش نخ ببندم و خون بهش نرسه یا با سوزن سوراخش کنم چی میشه؟ یا اگ با فشار دست بدم بره داخل ممکنه برگرده سرجاش؟ راه درمان بدین لطفا

حامد
4 سال پیش

سلام خسته نباشید بنده یک هفته اس که دچار درد و سوزش هستم از پماد آنتی هموروئید هم استفاده کردم ولی همچنان سوزش دارم و دو روز هم هست هنگام دفع مقدار کمی خونریزی دارم ، در حال حاضر باید چه کاری انجام دهم که بهتر شوم ، تشکر.

علی رضایی
4 سال پیش

سلام وقت بخیر . دکتر من به هنگام اجابت مزاج ، بیرون زدگی مقعد دارم که بعد از اتمام داخل میره اما اندازه یک عدس بیرون میمونه و زخم هست . خیلی درد شدیدی داره و سوزش دارم به هنگام اجابت مزاج و چند ساعت بعدش . ترس شدیدی از عمل جراحی دارم و خجالتی هم هستم و همین باعث شده تا الان به پزشک مراجعه نکنم اما دیگه سوزش و درد غیر قابل تحمل شده . خواستم بدونم از اونجا که شهرستان هستم ، میشه در یک جلسه درمان انجام بشه؟ با لیزر میشه انجام داد و اینکه درد داره؟ هزینه اش به چه صورت هست؟ با 3 میلیون انجام میشه یا فراتر میره ؟ حدودی میخوام ببینم چقدر میشه ؟ تشکر

علی
4 سال پیش

سلام خسته نباشید من حدود یک هفته ای می شه خونریزی داخلی در مقعد دارم سوزش و خارش هم دارم آیا درمان می شود

شاهین
4 سال پیش

سلام عزیزان

وقتی با اولین بار که بواسیر گرفتم خیلی فکر کردم چرا این اتفاق افتاد و دلیلش چی بود
یک مدت خیلی کم غذا میخوردم بخاطر درد بواسیر و دیدم شدتش کم شد بعد یک هفته فهمیدم هرچی که هست بخاطر غذای که میخورم هستش

بفکر رفتم یادم اومد پارسال امد دو سه شب قبل اینکه بواسیر بگیرم خونه باجناقم برای اولین بار ترشی فلفل خوردم و بسیار هم خوشمزه و خیلی خیلی هم تند تیز اتشین بود و من هم خیلی زیاد خوردم اون شب حتی عرقم کرده بود ولی بازم میخوردم 🙂
دقیقا از یکی دو روز بعدش من بواسیر گرفتم

بعد از مدت ها کم کم متوجه شدم من به فلفل و تندی حساسیت دارم و دلیل اصلی بواسیرم فلفل هست هر نوعی فلفلی که تو غذا استفاده میشه من موقع اجابت مزاج بعدش درد سوزشم بیشتر میشه
فهمیدم برای من یکی از اصلیترین دلایلی که بواسیر شدت پیدا میکنه و ورم میکنه مصرف فلفل هست و هر وقت در غذا زیاد فلفل میریزم تا یک هفته بواسیرم ورم میکنه حتی وقتی مشکوک شدم یکبار برای امتحان هم فلفل ریختم کمی زیاد باز بواسرم ورم کرد

از زمانی که از فلفل و تندی پرهیز کردم تقریبا بسیار کوچک شده و هیچ اذیتی در اجابت مزاج ندارم چندین ماه هست

چیزی که متوجه شدم و احتمال میدم (من پزشک نیستم مهندسم) این هست هر کسی به خاطر نوعی حساسیتی که معده و روده هاش داره ممکنه بواسیرش عود کنه

مطمعنا یک حساسیت به ادویه یا مواد غذای یا چیز دیگه ای دارید که بعد از مدتی بهبودی بواسیرتون عود میکنه

بگردید ببنید حساسیتتون به چی هست و هر وقت عود میکنه چه غذاها و ادویه های قبلش استفاده کردید

و در اخر هم یک راهکار *موقت* برای کم شدن خارش و سوزش بعد از اجابت مزاج و شستن معقد اول تا جای که میشه دور معقد رو خشک کنید سپس یک دستمال کاغذی خشک رو تا کرده به اندازه تقریبا یک بند انگشت در ابتدا و چیسبیده به معقد قرار بدید داخل نبریدش و لباستون رو بپوشید بعد از چند دقیقه کم کم سوزش و خارش از بین میره بیشتر برای من خارش رو از بین میبرد

شاید راهکارهای که نوشتم عجیب به نظر برای ولی من بارها امتحان کردم و کاملا برای بنده جواب داد و امیدوارم برای شما هم جواب بده
در اخر هم بگم اینها راهکار موقت هستند و بهترین راه مراجه به پزشک هست

mohsen
4 سال پیش

سلام میشه آدرس و شماره تماس دقیق به ما بدهید
فیستول کنار معقدی دارم و دوتا هستش ک یکیش 6ساله هست و الان هیچ گونه ترشح و دردی نداره. و کاملا کوچک شده ولی نزدیک یک هفته س ک یه فیستول جدید دراوردم از یک گوشه دیگه از کنار معقدم ک اولا خیلی درد داشت تا از بیرون روزنه کرد و مدت یک هفته به طور کامل عفونت تخلیه شد الان کوچک کوچک شده و درد ندارم ولی میخوام عمل کنم با لیزر آیا میشه؟
هزینش رو لطف میکنید ؟
بیمه تامین اجتماعی قرارداد دارید ؟؟

م
4 سال پیش

با سلام. همورویید دارم و میخوام برای لیزر از مشهد بیام.
آیا نیاز به بستری خاصی هست اونجا؟ آیا میتونم زود برگردم با هواپیما؟ یا مثلا شرایط نشستن محدودیت داره؟

ترانه
4 سال پیش

سلام چند وقت هست که درد و سوزش و خارش مقعدی شدید دارم و گاهی با خونریزی همراه هست بطوری که چند بار خون مایع و رقیق هم از مقعدم خارج شد و حالا خارج شدن مدفوع برام بسیار سخت شده بطوری که یبوست شدید گرفتم آیا نیاز به عمل دارم؟ درمان با لیزر هم میشه؟

حسن
4 سال پیش

سلام من فیستول دارم قبلش آبسه بود حالا شده فیستول خیلی اذیت میشم گفتن عمل ولی من مشکل بی هوشی دارم و میخوام عمل لیزر بشه لطفا راهنمایی کنید کی و کجا مراجعه کنم برای عمل لیزر
من بندری هستم از شهر صدرا شیراز

محمدی
4 سال پیش

سلام من هشت ماهه بواسیر دارم درد نداره الان دو روزه بعد خارج شدن مدفع چند قطره خون هم خارج ایا با لیزر درمان میشه

محممد
4 سال پیش

سلام بنده در ناحیه مقعد موقع اجابت سوزش دارم و بعضی موقع ها خون بسیار کمی روی مدفوع بصورت قرمز دیده می شود برای درمان آن باید چکار کنم

عطاالله علی زاده
4 سال پیش

در افغانستان شایع است گویا درمانهای لایزری بعدها منجر به بروز سرطان می‌شود. شما چه پاسخی دارید

مژگان
4 سال پیش

سلام وقت بخیر من چند سالیه مشکل شقاق مقعد دارم و با کمی یبوست با وجود خوردن ملین جات مقعدم دچار پارگی میشه و خون میاد و درد داره ولی مشهدم جهت درمان با لیزر مشهد جایی معرفی میکنید؟

فاطیما
4 سال پیش

سلام وقت بخیر من از داخل خونریزی دارم شدید و گوشت اضافه دارم از بیرون چند وقت زمان می‌بره عملم و هزینش ب چه شکل هست میشه راهنمایی کنید من از درد این مورد میترسم واقعا

بابک
3 سال پیش

سلام. مشکلات زخم با چه صورت حل می شود در صورتی زخم نزیک دو سال است به دکتر مراجعه کردم گفته که زخم زیاد بزرگ نیست اما به اندازه یک نخود بعضی وقتا یک گوشت اضافی میاد بیرون و در طول این یک دو بار خونریزی داشتم

امیر
3 سال پیش

سلام باتشکر از دکتر معتمدی و کادر درمانش واقعا کارشون بی نظیره و به همه دوستان پیشنهاد میکنم❤

محمد
3 سال پیش

سلام…من از مشهد برای عمل لیزر بواسیر بخواهم بیام می تونم بعد از عمل با هواپیما برگردم؟

Mahtab
3 سال پیش

سلام.من حدود دوماه پیش شقاق گرفتم رفتم پیش دکتر با دارو خوب شد.الان دوباره عود کرده.نیاز ب جراحی داره؟نه خونریزی دارم نه بیرون زدگی

ف
3 سال پیش

سلام. من حدود ۵ سال ک از زایمانم میگذره و شقاق داشتم. چین خوردگی های گوشت بیرونی مقعد در دو نقطه کمی بزرگتر شده و از داخل هیچ بیرون زدگی نداشتم. با رعایت تا الان جز خارش گاه ب گاه هیچ مشکلی نداشتم. تا از دو روز پیش ناگهانی دفع خون دارم موقعی ک دستشویی میرم. مشکل من چطوری رفع میشه

ف۲
3 سال پیش

سلام ‌. برای درمان از شهرستان بخام تهران بیام . آیا واقعا یه روزه کار لیزر انجام میشه؟ توی شرایط وجود کرونا

Admin
3 سال پیش
Reply to  ف۲

سلام ، بله حتما ، در یک روز کار شما انجام میشه

محمد
3 سال پیش

سلام ببخشید میشه شماره تلفن دکتر متخصص رو ک دارای لیزر میباشد در کرمانشا بزارید ممنونم

رسول
3 سال پیش

چه كساني مشهد انجام ميدن عمل ليزرو كه تو كارشون بهترن